YENİ NESİL SİGORTACILIĞA VAR MISINIZ?

Gelecek artık geldi.


Yeni neslin temsilcileri Z kuşağı, teknolojiyi hayatlarının her adımında kullanmakta ve hayatı hem kendileri hem de ebeveynleri için kolaylaştırmaktadırlar. Bu gelişmeler fütüristlerin de ön gördüğü şekilde hızla ilerleyecektir.


Teknolojiyi kullanmak bu kuşak için vazgeçilmez bir unsurdur. Ebeveynler de teknolojik adımlara Z kuşağı ile birlikte hızla adapte olmuşlardır. Son model teknolojik cihazlarla markete gitmeden alışveriş yapıp, hayatın olağan akışı içinde her türlü gereksinim dijital olarak karşılanmaktadır.


Dijital dönüşüm devlet politikalarında yerini almıştır.


Biz de Şirin Sigorta olarak dijital dönüşüm sürecinin içinde yerimizi almak için ciddi yatırımlar yaparak hem kendimizi hem de şirketimizi dönüştürmekteyiz. Daha hızlı olabilmek için alt yapımızı yeniledik, çalışanlarımızı son teknolojik cihazlarla donattık ve gerekli tüm yatırımlarımızı yaptık. Müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için mobil aplikasyonlar geliştirdik. Hem ofiste hem sahada bulunan arkadaşlarımıza gerekli olan tüm teknolojik yapıyı hazırladık. Tanınırlığımızı arttırmak için sosyal medya ile ilgili çalışmalarımızı başlattık ve hızla devam etmekteyiz.


Bizim ofislerimiz Z kuşağı gençlerin keyifle çalışabileceği hale geldi.


Biz YENİ NESİL SİGORTACILIĞA hazırız. SİZ DE VAR MISINIZ? HAZIRSANIZ ARAYALIM…